14 Ekim 2010 Perşembe

Çocuk Patiği ve Kalıbı

Bu patikleri geçen kış kızım için dikip bloğumda yayınlamıştım ama artık ayağına küçük geldikleri için tekrar yapmaya karar verdim ama kalıbını kaybetmişim çok şükür kalıbı aldığım linki bloğuma eklemişim ki yenisini çıkarma fırsatım olacak. Kış geldiği için sizde yapmak isterseniz diye tekrar konuyu güncelleyip hatırlatmak istedim.
Kızım için kullandığım kalıp burada... Kalıbı ayak ölçüsüne göre yapmak istersenizde buradaki çizelgeden faydalanabilirsiniz...Benim linkini verdiğim patik kalıbı ile yapılmış şirin bir patik daha üsttelik üzerinde küçük bir led lamba yerleştirmişler. Yapım aşamalarıda verilmiş görmek için buraya bakabilirsiniz...Birde birkaç patik modeline daha baktım... Eğer keçeden böyle bot tarzı model çalışmak isterseniz kalıbını buradan bulabilirsiz.
Bu keçe patiğin ise yapım aşamaları var, kalıbını bulamadım ama bakarak çıkarabilir derseniz o zaman buraya göz atın derim.

5 yorum:

 1. harikalar, ben senin yaptığına bayıldım, hemen bakıyorum bizim haylaz için bişeyler yapabilir miyim diye, teşekkürler...
  ev için en güzel çözüm ;)

  YanıtlaSil
 2. ellerine emeğine sağlık arkadaşım çok güzel olmuşlar en kısa zamandsa dikiş öğrenmeme lazım

  YanıtlaSil
 3. Süpermiş:)
  Seninkiler daha şık duruyor.

  YanıtlaSil
 4. Canım maşaAllah sana!
  Ne kadar cici şeyler yapıyorsun,o patiklerine de bittim,ellerine,gönlüne sağlık.
  (maydonozu haber ettiğin için ayrıca teşekkürler)
  Kocaman sevgi ve selamlarımla fıstıkım

  YanıtlaSil
 5. ellerinize sağlık. çok sevimliler gerçekten. bana da beklerim bebegimincicileri.blogspot.com

  YanıtlaSil